Igatsen sind igapäevaga aina rohkem... Sinule mõeldes kaob kõik muu mis teeb haiget ja muret.. Meie koos veedetud aeg on parim. Sa oled see kõige parem kes olla saab.. Kogu südamest soovin, et sinuga koguaeg koos olla.
Mulle meeldib sinu juures kõik, sinu silmad, sinu juuksed, sinu pehmed käed, sinu magusad huuled. Ja kõige enam mulle meeldib sinu soojad kallistused ja magusad suudlused.. Ja kui aus olla siis mulle meeldib sinu kiusamine ka.. Sa oled päike minu päevas ja kuu minu öös... Sinu juures on alati kõige parem ja soojem olla. Ma isegi ei oska sõnadesse panna kui kallis sa mulle oled ja kuidas ma sind vajan.. Ma mõtlen sulle koguaeg.. Siis kui uinun ja siis kui ärkan ikka mõtlen sulle. Sa oled lihtsalt kuidagi mu südamesse pugenud. Tänu sinule leitsin head muusikat mida kuulata.. ja ka häid raamatuid mida lugeda..:)
Tahaks juba sind nii nii väga näha ja kallistada... Loodan, et näen sind varsti..;)..

No comments:
Post a Comment