Tuesday, July 17, 2012

Täna kohe kuidagi eriti masendus. Miks on alati nii, kui hakkad kellegist väga palju hoolima siis ta kaob järsku su elust ega võtta enam ühendust vaid lihtsalt läheb minema. Ja ei ütle sõnagi. Oleks ta siis vähemalt midagi öelnud aga ei ta vaikis. Oleks ma siis midagi valesti teinud kuid enda teada ei teinud ma midagi valesti, lihtsalt näitasin välja, et olen temas hoolima hakanud. Ja kui kallis ta mulle on. Ehk ma poleks pidanud seda tegema, siis oleks ta veel minu kõrval ja annaks mulle nõu ja oma käe kui abi vajan.:(
Lihtsam on vist tõesti enam mitte kedagi endale ligi lasta ja mitte enam hoolida kellegist. Siis ei saa vähemalt ise enam haiget ja ei pea korjama enam neid südame kilde kokku.

No comments:

Post a Comment