Thursday, August 13, 2015

ohjh

Kõik läheb ainult keerulisemaks. Ma ei teagi kas saan sind usaldada või mitte.
Ühel hetkel oled sa hooliv näitad huvi välja jne. aga teine hetk on selline kus oled sa eemale hoidev ja ma isegi ei tea mida mõelda ja teha.
Sa oled ainus keda ma igatsen kogu südamest, kellega ma tahan koos olla. Kellega saan ma olla mina ise. Sinuga koos olles aeg lihtsalt kaob ära. Sina oled see kes suudab mu alati naerma panna. Kes suudab mu õnnelikuks teha. Aga samas ma tean milline olen mina. Ja ma pole kindel kas suudan su õnnelikuks teha. Ja ma armastan, hoolin sinust väga palju aga ma kardan. Et teen midagi jälle valesti ja sina kannatad sellega. Aga sa oled viimane inimene kellele mina haiget teha tahaks. Sa oled lihtsalt liiga eriline minu jaoks.
Sinuga oli tore ja hea jälle koos olla filmi vaatada ning juua. Sinuga on hea koos olla isegi vaikuses, isegi siis kui meil pole millegist rääkida. Sa oled muutunud minu jaoks asendamatuks ma ei oska sinuta olla enam.
Sa oled mu maailma muutnud. Sa oled mu ellu toonud palju päikest ja rõõmu. Ning ma kardan, et kui sinust ilma peaksin jääma variseb kogu mu maailm kokku. Sest sa oled ainus keda ma vajan, et olla õnnelik. Kes suudab mu panna muutuma paremaks inimeseks.
Sa oled minu õnnealus.
Sa oled mulle kõige kallim kes olla saab. Sa oled lihtsalt kõik minu jaoks. (L)

No comments:

Post a Comment