Enam ei tea mida mõelda või teha. Kas uskuda, et kõik läheb hästi ja nii nagu plaaninud oleme. Või on jälle tühjad unistused mul jälle. Kas jälle ununevad ja purnunevad kõik. Kas mul on üldse võimalik õnnelikuks saada. Kas ma suudan oma kahtlustest üle olla ja oma hirmud ületada. Kas ma suudan uskuda ja olla kindel, et sa ei valeta mulle enam. Kas ma saan sinus olla ikka kindel. Kas ma saan olla kindel selles, et ma ei saa haiget, et sa ei mängi, et sa ei valeta ja mis kõige tähtsam, et sa oled aus minu vastu.
Ma tean mida mina tahan. Ma tahan olla sinuga koos. Ma tahan meie ühist kodu, Meie pisikest peret. Ma tahan sinuga olla koos õnnelik. Ma tahan sinuga jagada oma õnne, oma muret, oma kurbust, oma rõõmu. Ma tahan sinuga jagada kõike. Sest ma olen kindel, et sa oled ainus kellega ma koos olla tahan, kes suudab mind naerma ajada, kes suudab mind õnnelikuks teha. SEST MA ARMASTAN SIND.
Mulle meeldib sinu kaisus olla, Mulle meeldib sinuga koos filmi vaatada. Mulle meeldib vaatada kuidas sa mängid, kui sa magad. Või toimetad oma asjadega. Mulle meeldib sinuga koos väljas jalutada. Mulle meeldib sinuga koos olla. Mulle meeldib sinu juures kõik.
Ma tean, et olen sulle ka haiget teinud kõik need eilmised korrad kui sinuga koos olin. Ma luban, et enam nii ei lähe. Seda ei juhtu enam. Mina sulle haiget ei tee. Mina sind ei jäta. Juhul kui sa ise ei otsusta lahkuda minu juures. Mida ma loodan, et sa ei tee seda. Loodan, et me jäämegi see kord kokku.
MA LIHTSALT ARMASTAN SIND NII NII VÄGA KALLIS.
No comments:
Post a Comment