Sunday, August 12, 2012
Et õnelikuks saada tuleb lasta vanal õnnel minna teisega
Et saada uuesti õnnelikuks tuleb lasta vanal õnnel minna, teisega kellega tema oma õnne leidis. Et uus õnn saaks tulla ja jääda sinu ellu. Aga vanast õnnest on millegi pärast nii raske lahti lasta. Kuid peab seda tegema. Ja kõik need mälestused ära unustama mis on seoses sinuga. Poleks uskunud, et sinu sugusest õnnest, on nii raske lahti lasta. Kuidas sind küll välja saada oma südamest ja elust. Et mitte enam olla kurb ja mõelda sulle enam. Sinule mõeldes on kurb kuid samas ka rõõmus, et isegi ei tea enam mida teha... Saaks inimesi sama kiiresti oma südamest välja kui nad elust lahkuvad.
Vahel tahaks lihtsalt istuda päeval sinuga koos kuskil keset põldu ja vaatada taevast, kuidas pilved seal liuglevad ja öösel vaatada tähti.. Lihtsalt koos jalutada kuskil ilusas kohas. Ja kuulata head muusikat. Sinuga koos olles aeg läheb nii kiiresti et ei märka.
Kuid need jäävad ainult unistuseks. need sinuga koos veetetud aeg jääb mineviku, ja sellist aega nagu me koos veetnud oleme ei tule enam.
Ja, et mina jälle õnnelikuks saan pean lasma sul minna õigemini ajama su oma elust ära. aga krt sa ei taha kuidagi ära minna..:) Ja kui aus olla siis mulle isegi meeldib see kuidas sa oma jonni ajad taga. Ja räägid, et on lihtsam suhelda kui kõik see asi alla suruda ja unustada.... Kuid usu kunagi ma seda ka teen, unustan kõik selle hea asja mis kunagi oli..
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment