Monday, August 6, 2012

Tihti üritame peita pisarad naeratuse taha, taipamata, et meie silmad reedavad meid.

Polegi ammu ennast magama nutnud nagu eile õhtul juhtus.. Miks krt see kõik nii valus ja raske peab olema. Saaks lihtsalt lahti öelda oma praegusest elust ja uuesti kõike alustada..

Tänane ilm ja minu tuju lähevad kohe nii hästi kokku... Kõik see segadus, see valu, kurbus ja pisarad mis on minu sees see teeb krt nii valusalt haiget. On neid väheseid kes kõnnivad üle su südame kui on ainult üks kes suudab oma jälje sinna jätta. Ja seee üks ja ainus olid SINA...
Viimane pilt ütleb rohkem kui paar sõna mis toimub minu sees.

No comments:

Post a Comment