Saturday, August 18, 2012


Ohjh  Kõik on niivõrd keeruline, et isegi ei tea mida enam teha. Ei tea kas lasta sul minna võid ootada sind veel. Mis võib kesta paar kuud, aastat või jäädagi nii.Tahaks su lihtsalt juba ükskord ära unustada. Kaua võib ma tõesti ei jaksa enam sulle mõelda ja sind ootada. Kuigi tahaks. Aga mida kauem ma ootan, seda raskem on hiljem lasta sul minna.
Tahaks lihtsalt mõista ja aru saada mis toimub. Kuid jah kõige lihtsam ja raksem asi mida tegema pea. On sinust loobuma ja eluga edasi minema. Ehk saan ka mina siis õnnelikuks.





Kuigi sa oled mulle väga kallis ja tähtis. Siis pean ma sinust siiski loobuma, et mitte ise haiget saada ja kannatada. Vb ma tõesti mõtlen üle või mis iganes eks.   Kuid sa siiski ei tea kui valus mul on. Milliste mõtetega ma õhtul magama lähen ja hommikul üles tõusen. Sa ei tea mis toimub minu sees. Mida mu süda ütleb või tahab... Ta küll tahab sind kuid ta ei taha ka haiget saada.



Siin on sulle põhjus miks sa ei suuda teda jäta. Sest sa armastad, teda liiga palju selleks, et temast loobuda. Sellepärast sa talle kõik andeks annad, tema käitumise, tema jonnimise, paha tuju, halvad sõnad ja ükskõiksuse. selleks on lihtne põhjus, sest sa armastad teda väga.. ega suuda, temata enam olla.
Ja sa lihtsalt vajad teda, nagu tema sind. Ta võib küll vahel käituda nagu ei hooliks, et tal on ükskõik kuid anna talle aega mõista kui kallis ja eriline sa tema jaoks oled. Anna aega, et ta saaks oma vigadest õpita, näita talle neid vigu, et ta saaks neid muuta.







No comments:

Post a Comment